Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura MAN Të gjitha në Tiranë

NOGE , 2
TEMSA , 12

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | MAN | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Sht 17:33 Makina udhëtimi , Tiranë

man temsa

16 000 EUR

16 Sht 22:41 Makina udhëtimi , Tiranë

Shitet Autobus MAN Temsa

30 000 EUR

10 Gush 18:43 Makina udhëtimi , Tiranë

U SHITË

28 EUR

06 Gush 09:59 Makina udhëtimi , Tiranë

Shes autobusat man sikur te ri

28 Korr 11:27 Makina udhëtimi , Tiranë

Shes Busat MAN LIONS CITY 12/2005

01 Korr 18:43 Makina udhëtimi , Tiranë

Man 2007

1 EUR Çmimi me zbritje

19 Qer 17:26 Makina udhëtimi , Tiranë

SHITET KAMION MAN TGM 18 240

32 000 EUR

15 Qer 21:16 Makina udhëtimi , Tiranë

Shiten Autobus man

53 EUR

20 Maj 02:19 Makina udhëtimi , Tiranë

U SHITË

18 000 EUR

11 Maj 10:27 Makina udhëtimi , Tiranë

SHITET IRIZAR PB MAN

26 000 EUR

04 Mar 20:21 Makina udhëtimi , Tiranë

Autobus Man

10 LEK

15 Pri 10:49 Makina udhëtimi , Tiranë

Shitet Man Viti 2011 Euro 5

16 500 EUR

28 Shk 17:06 Makina udhëtimi , Tiranë

Kamion MAN Viti 2000

7 000 EUR

22 Tet 00:55 Makina udhëtimi , Tiranë

MAN TGS 18.400

26 000 EUR

21 Tet 17:14 Makina udhëtimi , Tiranë

SHITET MAN TGS 18.400

26 000 EUR

21 Sht 15:15 Makina udhëtimi , Tiranë

Man lion's coach

40 000 EUR

17 Sht 15:32 Makina udhëtimi , Tiranë

Man opalin

1 LEK

31 Mar 08:25 Makina udhëtimi , Tiranë

Man lion

42 EUR

25 Mar 13:47 Makina udhëtimi , Tiranë

MAN TGX

1 EUR

25 Mar 13:47 Makina udhëtimi , Tiranë

MAN TGX

1 EUR

05 Shk 10:44 Makina udhëtimi , Tiranë

MAN- 2007

20 000 EUR Çmimi me zbritje

26 Jan 19:29 Makina udhëtimi , Tiranë

Shitet

5 000 EUR

24 Dhj 16:49 Makina udhëtimi , Tiranë

shitet per arsye mos pordorimi

6 000 LEK Çmimi me zbritje

03 Nën 15:26 Makina udhëtimi , Tiranë

Temsa

17 Gush 08:40 Makina udhëtimi , Tiranë

Man 2008

43 000 EUR

14 Gush 00:01 Makina udhëtimi , Tiranë

Autobusa

50 000 EUR

10 Gush 09:37 Makina udhëtimi , Tiranë

Shitet per arsye perdorimi

8 000 EUR

04 Shk 10:33 Makina udhëtimi , Tiranë

Autobus 58 vende Man

800 000 LEK

26 Jan 20:08 Makina udhëtimi , Tiranë

Rimorkio

5 000 EUR

12 Dhj 19:01 Makina udhëtimi , Tiranë

Autobus MAN

14 999 EUR

29 Tet 09:10 Makina udhëtimi , Tiranë

Man,Beulas

1 EUR

18 Jan 17:08 Makina udhëtimi , Tiranë

Autobus Man

22 Dhj 09:11 Makina udhëtimi , Tiranë

MAN TEMSA

09 Dhj 13:42 Makina udhëtimi , Tiranë

MAN TEMSA 2006

04 Nën 22:39 Makina udhëtimi , Tiranë

Shitet MAN

17 000 EUR

30 Sht 19:40 Makina udhëtimi , Tiranë

Shitet Autobuz

11 000 EUR

20 Maj 20:04 Makina udhëtimi , Tiranë

Tirane

27 000 EUR

08 Maj 16:35 Makina udhëtimi , Tiranë

Shitet Autobusi Man Dexon

75 000 EUR

26 Mar 19:54 Makina udhëtimi , Tiranë

Tirane

27 000 EUR

12 Jan 21:51 Makina udhëtimi , Tiranë

Autobus

12 Jan 21:46 Makina udhëtimi , Tiranë

Autobus Urban

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | MAN | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione