Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina udhëtimi Të gjitha në Kukës

Iveco , 18
Mercedes , 60
Fiat , 1
Ford , 16
VW , 4
MAN , 7
Renault , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Nën 22:25 Makina udhëtimi , Kukës

Sprinter 518 V motorr full panaran

22 Nën 11:51 Makina udhëtimi , Kukës

Iveko 54 vensh

9 000 EUR

20 Nën 18:04 Makina udhëtimi , Kukës

rimorkio 11ton kiper perkthimi te noteri mejher

3 200 EUR

12 Nën 11:39 Makina udhëtimi , Kukës

Caddy 1.9 D ..2006

12 Nën 11:09 Makina udhëtimi , Kukës

IVECO - 75 E 15

12 Nën 11:08 Makina udhëtimi , Kukës

Wollsvagen T 4

12 Nën 11:08 Makina udhëtimi , Kukës

FIAT-IVECO 65-80

1 800 EUR

12 Nën 11:07 Makina udhëtimi , Kukës

Agregat A

12 Nën 11:02 Makina udhëtimi , Kukës

MAN - 8.180 -2006 @

07 Nën 09:13 Makina udhëtimi , Kukës

SPRINTER V MOTORR 319 ME KLIM

06 Nën 21:21 Makina udhëtimi , Kukës

Wv t4 kombi

3 000 EUR

12 Qer 15:36 Makina udhëtimi , Kukës

Iveco 35-10 me dogane

19 Shk 13:09 Makina udhëtimi , Kukës

Mercdes spriter

18 Jan 18:29 Makina udhëtimi , Kukës

Minibus M50

3 500 EUR

13 Jan 21:36 Makina udhëtimi , Kukës

Eskavator

2 200 EUR

09 Dhj 05:34 Makina udhëtimi , Kukës

Caddy 1.9 D

15 Nën 10:42 Makina udhëtimi , Kukës

Agregat

26 Tet 12:12 Makina udhëtimi , Kukës

IVECO - 75 E 15

22 Gush 19:18 Makina udhëtimi , Kukës

Scania Irizar

20 Gush 17:03 Makina udhëtimi , Kukës

Agregati

19 Gush 11:35 Makina udhëtimi , Kukës

MAN - 10-224

17 Gush 07:32 Makina udhëtimi , Kukës

Sprinter 316

13 000 EUR

04 Gush 08:53 Makina udhëtimi , Kukës

SHITET MERCEDES BENZ

21 000 EUR

25 Korr 21:31 Makina udhëtimi , Kukës

Wollsvagen T 4

22 Korr 10:07 Makina udhëtimi , Kukës

MAN - 10-224

27 Qer 08:43 Makina udhëtimi , Kukës

Mercedes 311

26 Qer 16:26 Makina udhëtimi , Kukës

Wollsvagen T 4

26 Qer 07:07 Makina udhëtimi , Kukës

Vw T4 K

08 Qer 13:37 Makina udhëtimi , Kukës

minibus

14 500 EUR

08 Qer 12:34 Makina udhëtimi , Kukës

Shitet Furgon Ford Cl 8+1 1994

3 000 EUR

01 Maj 08:20 Makina udhëtimi , Kukës

Rimorkio

3 200 EUR

29 Pri 09:05 Makina udhëtimi , Kukës

IVECO - 75 E 15

24 Shk 19:17 Makina udhëtimi , Kukës

autobus

5 600 EUR

15 Shk 14:21 Makina udhëtimi , Kukës

BOT GASI

14 000 EUR Çmimi me zbritje

10 Shk 09:08 Makina udhëtimi , Kukës

Mercedes Atego

06 Shk 10:55 Makina udhëtimi , Kukës

Tourismo Euro-6 2015 Full ekstra

25 Jan 17:49 Makina udhëtimi , Kukës

Renault mascott 3.0 2005

8 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 12:18 Makina udhëtimi , Kukës

Furgon M 208 D

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione