AWD , 1
Mercedes , 3
DAF Trucks , 107
Ford , 1
Ford , 348
Iveco , 954
MAN , 658
Mercedes-Benz , 3593
Opel , 21
Scania , 307
Skoda , 4
Volvo Trucks , 251
Fiat , 2
Ford , 16
Renault , 1

03 Jan 08:59 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Durrës

MERCEDES VITO 1.9 CDI

4 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Dhj 14:43 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Pogradec

Mercedes 608

3 200 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Dhj 00:27 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Durrës

Kamioncine Fiat

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim