Rimorkio | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes

MAN , 29
Scania , 29
Iveco , 15
Ford , 2


Në fillim