Atego | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes

MAN , 2
Ford , 1
Iveco , 1
Scania , 1


Në fillim