Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina Ngarkuese dhe Tërheqëse në shitje | Njoftimet në Gjithë Shipërinë

Acura , 1
AWD , 21
Mercedes , 7
DAC Trucks , 25
DAF Trucks , 259
Ford , 1
Ford , 605
Iveco , 1809
MAN , 1
MAN , 1431
Mercedes-Benz , 7056
Opel , 22
Scania , 602
Skoda , 12
Volvo Trucks , 554
Fiat , 3
Ford , 18
Infiniti , 1
Jeep , 1
Kia , 1
Peugeot , 1
Renault , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1

Makina ngarkuese dhe tërheqëse të reja dhe të përdorura në shitje. Blej Kamion, Furgon, Karrotrec, Sprinter, Kamjonçin dhe shumë të tjera. Filtroni njoftimet ose kërkoni për produktine caktuar në kutinë e kërkimit dhe gjeni aumojetin që ju duhet juve me çmimet më të arsyeshme.


Bleni dhe shisni automjete të ndryshme ngarkuese dhe tërheqëse. Gjeni kamioni dhe automjete tjera nga markat e ndryshme. Nëse dëshironi të shisni makina ngarkuese Krijo njoftime tani shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al.
Sot 16:04 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Fier

Ford

4 000 LEK

Sot 16:00 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Fier

kazan vetshkarkues miller kiper

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Sot 14:56 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Tiranë

SHITET RIMORKIO

30 000 LEK

Sot 14:34 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Tiranë

Shitet

5 000 EUR

Sot 13:00 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Shkodër

Renault mangum 480

1 LEK

Sot 12:25 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Shkodër

MINI FADROME

8 500 EUR

Sot 12:22 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Mat

Fiat Allis FR9B

19 000 EUR

Sot 12:22 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Berat

Shitet Rimorkio

4 500 EUR

Sot 12:09 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Tiranë

Shitet Fadrom Fiat Allis

19 000 EUR Çmimi me zbritje

Sot 11:51 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Tiranë

HITACHI 50U

28 000 EUR


Makina ngarkuese dhe tërheqëse të të gjitha llojeve. Nëse jeni në kërkim të një automjeti ngarkues si kamion, kombibus, kamionçin, furgon, sprinter Merrjep.al është paltforma e duhur për ju, me mijëra njoftime ju mund ta gjeni makinën ngarkuese që po kërkoni.


Mijëra njoftime për Makina Ngarkuese/Tërheqëse në shitje


MerrJep.al ofron një përzgjedhje të madhe të makinave ngarkuese si Kamionë, Minibus, Kombibus, Kamionçinë, Betonjere, Kamion Vetëshkarkues dhe shumë të tjera. Gjeni makina ngarkuese të markave të ndryshme si Mercedes Atego, Mercedes Sprinter, Kamion Man, Iveco, Scania, Daf, Reno, Renault Premium, Mercedes Actros, dhe shumë të tjera. Shikoni njoftimet dhe gjeni atë që ju përshtatet juve me çmimet më të arsyeshme.


Blej dhe shit Makina Ngarkuese/Tërheqëse në MerrJep.al


Nëse posedoni makina ngarkuese apo tërheqëse të markave dhe modeleve të ndryshme ju mund ti shisni ato shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al. Krijoni njoftime tani duke plotësuar formularin me të dhënat përkatëse të produktit dhe shisni makina ngarkuese online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione