Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura MAN Model Tjeter Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | MAN Model Tjeter | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 08:40 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Tiranë

Kamion Man

1 EUR

28 Maj 12:22 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Berat

Shitet Rimorkio

4 500 EUR

27 Maj 11:44 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Krujë

Man 41-414

38 EUR

26 Maj 08:56 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Tiranë

SHITET MAN TEMSA

24 000 EUR

24 Maj 11:33 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Fier

Shitet

6 000 EUR

23 Maj 11:16 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Elbasan

Man 4x4

18 000 EUR Çmimi me zbritje

23 Maj 08:27 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Krujë

Shitet karrotrec nderrohet

23 000 EUR

16 Maj 12:55 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Kavajë

Bobcat

1 LEK

14 Maj 16:20 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Berat

Kamion me vinc

20 000 EUR

14 Maj 08:17 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Kurbin

MAN F2000 "2004"

27 000 EUR

12 Maj 23:09 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Tiranë

Autobot per karburant

38 000 EUR

11 Maj 12:43 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Durrës

Man 18-284

12 000 EUR

01 Maj 19:02 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Fier

MAN

10 500 LEK

28 Pri 22:36 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Durrës

Man tga 480

42 EUR

27 Pri 15:18 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Tiranë

Shitet kamion MAN 4AKS

27 000 EUR

23 Pri 14:05 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Fier

Shitet

28 700 EUR

17 Pri 20:41 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Pogradec

OKAZION

10 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | MAN Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione