Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Transit Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Ford Transit | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:56 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Tiranë

okazion ford transit 2.4 2008 -8+1

6 300 EUR

28 Maj 22:59 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Fier

Ford

4 000 LEK

25 Maj 17:57 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Durrës

Shitet Kamionçin

5 000 EUR

24 Maj 04:35 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Tiranë

Okazion‼️‼️

11 000 EUR

23 Maj 16:46 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Lushnjë

Ford tranzit vetshkarkues.

6 000 EUR

22 Maj 18:38 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Korçë

Si e re

800 LEK

20 Maj 11:14 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Kurbin

Shitet ford tranzit

5 500 EUR

18 Maj 07:32 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Durrës

Shitet kamioncina

5 000 EUR

12 Maj 18:05 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Kavajë

shitet okazion

4 600 EUR

11 Maj 07:51 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Durrës

Shitet Kamioncin

5 000 EUR

07 Maj 06:49 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Berat

Ford tranzit 99 vetshkarkus

5 700 EUR

25 Pri 00:58 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Tiranë

Ford Transit

2 000 EUR

Online
17 Pri 09:59 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Tiranë

Ford transit 2.2

13 500 EUR

14 Pri 20:56 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Korçë

Ford Tranzit

2 000 EUR

30 Mar 20:38 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Lezhë

Makina rrushi

7 LEK

27 Mar 20:06 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Tiranë

Shitet Ford transit 2001

8 500 EUR

26 Mar 13:54 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Durrës

Ford veteshkarkues

6 000 EUR

18 Mar 10:43 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Tiranë

Fugon ford tranzit

4 000 LEK

15 Mar 08:59 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Lezhë

Makina rrushi

123 LEK

05 Mar 18:17 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Fier

karrotrec

5 700 EUR

02 Mar 16:47 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Lezhë

Makina rrushi

1 LEK

28 Shk 18:52 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Korçë

Ford Transit

6 200 LEK

27 Shk 13:22 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Lezhë

Mak.rrushi

7 LEK

26 Shk 11:24 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Tiranë

Shitet Ford transit 2010

10 000 EUR

23 Shk 09:22 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Lezhë

Ford tranzit

3 EUR

19 Shk 18:11 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Tiranë

Shitet Ford transit 2010

10 500 EUR

16 Shk 16:02 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Durrës

Ford transit

6 000 EUR

13 Shk 19:38 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Tiranë

Shitet Ford transit 2010

10 500 EUR

24 Jan 19:47 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Tiranë

Shitet Ford transit 2010

12 000 EUR

18 Jan 17:57 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Tiranë

Shitet Ford transit 2010

12 000 EUR

15 Jan 22:10 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Tiranë

Shitet Ford transit 2010

11 000 EUR

15 Jan 12:00 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Elbasan

Shitet ford

07 Jan 22:39 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Tiranë

Shitet Ford transit 2010

12 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Ford Transit | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione