Fier | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes | Mercedes-Benz | Model Tjeter | MerrJep

03 Korr 19:36 Shitorja Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Fier

Mercedes Benz

8 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim