Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes | Markë tjetër | VW LT

11 Shk 14:12 ,

Fugon VW

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim