Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vinxh - Makina ndërtimi Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vinxh,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj vinxh Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

31 Maj 16:22 Makina ndërtimi , Tiranë

mercedes 815 atego

1 EUR

31 Maj 16:22 Makina ndërtimi , Tiranë

mercedes 18 20 , 4x4

1 EUR

30 Maj 08:51 Makina ndërtimi , Tiranë

Mercedes Benz 4x4

34 969 EUR Çmimi me zbritje

22 Maj 10:36 Makina ndërtimi , Tiranë

NISSAN

17 900 EUR

24 Pri 23:57 Makina ndërtimi , Kavajë

Shitet DAF

1 EUR

21 Mar 15:17 Makina ndërtimi , Tiranë

Okazion

16 000 LEK

03 Mar 13:01 Makina ndërtimi , Tiranë

Shitet

25 Jan 02:52 Makina ndërtimi , Tiranë

Kamjoncin me vinxh

09 Maj 12:35 Makina ndërtimi , Tiranë

Actros

50 000 EUR

10 Jan 19:43 Makina ndërtimi , Fier

Kamion me vinxh

35 EUR

26 Dhj 06:54 Makina ndërtimi , Tiranë

Mercedes Benz 4x4

38 500 EUR

06 Nën 08:58 Makina ndërtimi , Fier

MERCEDES 18-32 ME VINXH, I SAPO ARDHUR,

47 000 EUR

11 Tet 01:14 Makina ndërtimi , Tiranë

Vinxh per pesha te renda

22 000 EUR

31 Maj 20:51 Makina ndërtimi , Fier

Shitet vinxh 1500kg

600 EUR

09 Jan 11:49 Makina ndërtimi , Tiranë

Shitet

10 000 LEK

20 Nën 13:48 Makina ndërtimi , Tiranë

Vinxh

1 200 000 LEK

06 Sht 14:29 Makina ndërtimi , Vlorë

Mercedes Benz 14 19

10 000 EUR

04 Gush 14:17 Makina ndërtimi , Kavajë

Kamjon me vinxh

08 Korr 21:16 Makina ndërtimi , Elbasan

Okazion

13 LEK

21 Dhj 16:25 Makina ndërtimi , Vlorë

Kamion me vinxh

11 Dhj 17:43 Makina ndërtimi , Vlorë

Kamion 16/22

08 Dhj 11:43 Makina ndërtimi , Vlorë

Kamion me vinxh

21 Nën 18:38 Makina ndërtimi , Vlorë

Kamion p

26 Tet 14:48 Makina ndërtimi , Vlorë

Kamion. Pune

30 Sht 16:19 Makina ndërtimi , Elbasan

Benc 515 cdi-2008

10 500 EUR

14 Korr 15:47 Makina ndërtimi , Tiranë

Shes Vinxh te markes Cim

40 000 EUR

24 Sht 13:14 Makina ndërtimi , Vlorë

16 22. Benz miller

28 Gush 14:53 Makina ndërtimi , Tiranë

danoci

13 000 EUR

03 Korr 17:18 Makina ndërtimi , Elbasan

Vinxh

200 000 LEK

16 Jan 11:52 Makina ndërtimi , Kurbin

SHITET VINXH PROFESIONAL

400 EUR

09 Tet 18:11 Makina ndërtimi , Tiranë

Vinxh

3 500 EUR

02 Qer 18:16 Makina ndërtimi , Durrës

Shitet kamion

25 000 EUR

01 Pri 10:53 Makina ndërtimi , Gjirokastër

Mercedes Benz 1722 4x4

20 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vinxh | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione