Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fadroma ne shitje - Makina ndërtimi Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fadroma ne shitje,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj fadroma ne shitje Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:45 Makina ndërtimi , Elbasan

Shitet fadrome Gjendje pune!!!

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Online
10 Maj 12:12 Makina ndërtimi , Elbasan

Shitet Fadrom gjendje pune

6 999 EUR

17 Shk 23:11 Makina ndërtimi , Gjirokastër

Shitet Kamjoni, Skrepi dhe Fadroma .

45 LEK

27 Jan 17:21 Makina ndërtimi , Korçë

JCB 3 CX

20 LEK

26 Jan 11:11 Makina ndërtimi , Berat

JCB

1 LEK

25 Jan 17:49 Makina ndërtimi , Berat

JCB

03 Sht 18:50 Makina ndërtimi , Tiranë

FADROME JCB Shitet ose Ndrohet

4 800 EUR Çmimi me zbritje

26 Mar 15:16 Makina ndërtimi , Fier

FADROMA

6 000 EUR

10 Shk 22:33 Makina ndërtimi , Kurbin

JCB

17 000 EUR

08 Jan 22:07 Makina ndërtimi , Gjirokastër

Shiten (kamjon,kamjoncin,fadrom)

25 Tet 16:23 Makina ndërtimi , Tiranë

Fadrome Okazion Fiat Hitachi

42 000 EUR

Online
28 Korr 10:53 Makina ndërtimi , Kurbin

Shitet Fadroma

11 000 LEK

22 Qer 12:47 Makina ndërtimi , Korçë

Fadrome Case 580

04 Pri 20:54 Makina ndërtimi , Durrës

Fadroma fai 90 okazion

12 500 EUR

09 Shk 15:31 Makina ndërtimi , Kukës

fadrom

8 700 EUR

24 Sht 13:26 Makina ndërtimi , Fier

Cubota KX 61-2.. minieskavatora fadroma kamiona

12 500 EUR

24 Sht 13:06 Makina ndërtimi , Fier

Fadrom FAIII..eskavatora / minieskavatora/ kamiona

7 000 EUR

28 Qer 18:54 Makina ndërtimi , Lezhë

FADROM FIAT HITACHI W190 1999

30 Pri 18:17 Makina ndërtimi , Mat

Fadrome JCB 3 CX

11 000 EUR

04 Pri 19:35 Makina ndërtimi , Tiranë

Fadroma

1 EUR

11 Mar 17:41 Makina ndërtimi , Berat

Shitet fadroma jcb

9 000 EUR

11 Mar 17:21 Makina ndërtimi , Berat

Shitet fadroma jcb

9 000 EUR

21 Dhj 21:46 Makina ndërtimi , Krujë

Fadrom fai 96 edition

8 000 EUR Çmimi me zbritje

18 Dhj 18:42 Makina ndërtimi , Tiranë

Shitet fadroma 9000€ cmimi i diskutueshem

9 000 EUR

28 Nën 08:28 Makina ndërtimi , Elbasan

FADROME - IMPIANT BETONI - KAMION

23 Nën 18:06 Makina ndërtimi , Elbasan

Shitet Fadrome..Okazion!!!

400 000 LEK

11 Tet 08:19 Makina ndërtimi , Kukës

Fadrome cima italiane

06 Sht 14:58 Makina ndërtimi , Mat

Fadrome JCB 3 CX

11 000 EUR

06 Sht 14:56 Makina ndërtimi , Mat

Fadrome JCB 3 CX

11 000 EUR

27 Qer 16:53 Makina ndërtimi , Librazhd

Fadrom

16 000 LEK

09 Qer 13:33 Makina ndërtimi , Fier

Fadrom

26 Pri 19:49 Makina ndërtimi , Tiranë

Makineri Ndertimi

2 500 EUR

27 Shk 23:09 Makina ndërtimi , Malësi e Madhe

Fadroma

7 000 EUR

14 Jan 12:17 Makina ndërtimi , Tiranë

Fadrome jcb

6 000 EUR

25 Sht 14:18 Makina ndërtimi , Durrës

JCB 3cx

16 000 EUR

20 Sht 13:16 Makina ndërtimi , Tiranë

Shitet fadroma

13 Sht 08:16 Makina ndërtimi , Tiranë

Shitet fadroma

12 000 EUR

22 Gush 08:20 Makina ndërtimi , Tiranë

Shitet fadroma

11 000 EUR

03 Gush 11:55 Makina ndërtimi , Elbasan

Fadroma

35 EUR

24 Qer 14:32 Makina ndërtimi , Korçë

Okazjon fadrom

65 000 EUR

22 Maj 18:11 Makina ndërtimi , Malësi e Madhe

Shitet

20 Pri 11:58 Makina ndërtimi , Librazhd

Fadrome Case 580 G

780 000 LEK

11 Mar 20:00 Makina ndërtimi , Lushnjë

Shitet fadroma MF

21 000 EUR

25 Shk 19:52 Makina ndërtimi , Shkodër

Fadrome

30 Tet 20:34 Makina ndërtimi , Gjirokastër

Fadrom internacional

02 Tet 00:24 Makina ndërtimi , Durrës

Fadrom JCB

26 Maj 07:55 Makina ndërtimi , Gramsh

Fadroma 4x4

7 500 EUR

22 Maj 20:27 Makina ndërtimi , Shkodër

Fadrom

6 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fadroma ne shitje | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione