Gjithë Shqipëria | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

Fiat , 1254
Same , 268
Deutz Fahr , 251
Fendt Farmer , 151
TAFE , 12
IMT , 196
John Deere , 485
Dje 23:21 ,

t28

2 LEK

Dje 22:07 ,

PLUG

Në fillim