Zetor same | Vlorë | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

Fiat , 11
Same , 5
01 Nën 09:17 ,

Zetor same silver130

11 000 LEK

12 Tet 10:34 ,

Zetor same silver

11 000 LEK

04 Tet 21:48 ,

ZETOR SAME SILVER 130

12 000 LEK

Në fillim