Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Traktorë në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Fiat , 2446
Same , 453
Deutz Fahr , 437
Fendt Farmer , 219
Iseki , 91
Kubota , 291
TAFE , 27
Mitsubishi , 43
IMT , 247
Shibaura , 13
John Deere , 775
Yanmar , 159
Ford , 1

Traktorë të përdorur dhe të ri në shitje. Blej traktor të markave të ndryshme si Fiat, Same Solaris, Hurliman, Fendt, Belarus, Iseki, Ford, Kubota, Ferguson, Lamboughini dhe shumë të tjerë. Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Traktorë në shitje me çmimet më të arsyeshme.


Posedoni Traktorë të ri apo të përdorur? Shisni në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë, shpërnani njoftime në mesin e shumë blerësve potencialë.Sot 09:29 ,

SHITET OSE NDRROHET.

2 000 EUR

Sot 08:58 ,

Shitet paskuali 32kv

300 000 LEK

Sot 08:58 ,

Shitet

1 LEK

Dje 20:16 ,

LANDINI 8880 DT

1 LEK

24 Qer 22:19 ,

Belatrice

1 100 EUR

24 Qer 21:32 ,

same

15 500 EUR

24 Qer 17:14 ,

Ls R50

24 Qer 16:38 ,

Same Frutteto 75

10 000 EUR

24 Qer 16:35 ,

Belarus 4x4

2 500 EUR

24 Qer 15:11 ,

Shitet

2 070 EUR Çmimi me zbritje

24 Qer 11:46 ,

kubota

11 500 EUR


Mijëra njoftime për traktorë të markave dhe modeleve të ndryshme në shitje. Shikoni njoftimet dhe gjeni ofertën ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Blej Traktorë të markave më të njohura


Jeni fermerë dhe dëshironi ta punoni tokën? Gjeni makina bujqësore të ndryshme në shitje me çmimet më të arsyeshme. Blej traktorë të markave dhe modeleve të ndryshme si Same Taurus 60, Same Centauro 60, Same Leone 75, Fendt Farmer, Fendt 309, Fendt 312c, Fendt 106 ls, Mssey Ferguson 3645, Massey Ferguson 680, Ferguson 539, Ferguson 3070, Deutz Fahr 7006, Deutz Fahr Agrotron, Deutz Fahr dx dhe shumë të tjerë në shitje.


Blej dhe shit Traktorë në MerrJep.al


Bleni dhe shisni traktorë të markave të ndryshme. Nëse posedoni traktorë të ri apo të përdorur të ndryshëm ju mund ta shisni atë në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë. Shpërndani njoftime dhe gjeni blerësit potencialë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione