Blej Traktorë në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Fiat , 1607
Same , 318
Deutz Fahr , 451
Fendt Farmer , 176
Iseki , 1
Kubota , 15
TAFE , 17
IMT , 209
John Deere , 578
Yanmar , 37

Traktorë të përdorur dhe të ri në shitje. Blej traktor të markave të ndryshme si Fiat, Same Solaris, Hurliman, Fendt, Belarus, Iseki, Ford, Kubota, Ferguson, Lamboughini dhe shumë të tjerë. Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Traktorë në shitje me çmimet më të arsyeshme.

Posedoni Traktorë të ri apo të përdorur? Shisni në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë, shpërnani njoftime në mesin e shumë blerësve potencialë.

Sot 14:01 ,

Shitet Zetor Kubota

4 000 EUR

Sot 12:27 ,

Yanmar F165 4WD

4 500 000 LEK

Sot 12:27 ,

Yanmar F165 4WD

4 500 000 LEK

Sot 09:47 ,

Okazion 4000€

4 000 EUR

Sot 09:47 ,

T28

Sot 07:49 ,

Shitet Same Saturno 80

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Dje 21:20 ,

Lamborghini R804dt

900 000 LEK

Dje 18:06 ,

Disk

8 000 LEK

Mijëra njoftime për traktorë të markave dhe modeleve të ndryshme në shitje. Shikoni njoftimet dhe gjeni ofertën ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Blej Traktorë të markave më të njohura 

Jeni fermerë dhe dëshironi ta punoni tokën? Gjeni makina bujqësore të ndryshme në shitje me çmimet më të arsyeshme. Blej traktorë të markave dhe modeleve të ndryshme si Same Taurus 60, Same Centauro 60, Same Leone 75, Fendt Farmer, Fendt 309, Fendt 312c, Fendt 106 ls, Mssey Ferguson 3645, Massey Ferguson 680, Ferguson 539, Ferguson 3070, Deutz Fahr 7006, Deutz Fahr Agrotron, Deutz Fahr dx dhe shumë të tjerë në shitje.

Blej dhe shit Traktorë në MerrJep.al

Bleni dhe shisni traktorë të markave të ndryshme. Nëse posedoni traktorë të ri apo të përdorur të ndryshëm ju mund ta shisni atë në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë. Shpërndani njoftime dhe gjeni blerësit potencialë.
Në fillim