Vlorë | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

17 Tet 21:28 ,

Zetor 18 me gjithe agregatet

400 000 LEK

12 Tet 13:35 ,

Kubota

6 000 LEK

11 Tet 21:27 ,

Kubota

5 000 EUR

22 Sht 14:02 ,

Traktor

2 LEK

13 Sht 15:03 ,

Fiat 1180

13 Sht 15:03 ,

Ford

1 LEK

13 Sht 13:51 ,

Same explorer 90 kv

1 EUR

11 Sht 17:10 ,

Zetor

10 000 LEK

04 Sht 10:56 ,

Kubota

6 000 EUR

04 Sht 01:43 ,

Shitet

10 000 LEK

03 Sht 20:00 ,

Zetor okazion

5 200 EUR

01 Sht 20:05 ,

Kubota 40

10 500 EURNë fillim