Pogradec | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë


24 Tet 19:09 ,

Traktor

13 000 EUR

24 Tet 18:57 ,

Fiat-agri

06 Tet 14:02 ,

Traktor

1 EUR

29 Sht 20:43 ,

Rimork vetshkarkuese

500 EUR

28 Sht 20:28 ,

shitet zetor Kubota

4 700 EUR

28 Sht 19:37 ,

Traktor TK

6 500 EUR

20 Sht 21:45 ,

Traktor

20 Sht 18:53 ,

Shitet traktor

5 000 EUR

25 Gush 18:28 ,

Belarus ne shitje

2 000 EUR

30 Maj 17:31 ,

Traktor

13 000 EUR Çmimi me zbritje

12 Maj 13:38 ,

Belarus 600

2 500 EUR

01 Maj 19:25 ,

Stagjer

1 LEK

25 Pri 12:08 ,

Mulli per miser

45 000 LEK

20 Pri 21:26 ,

Freze

800 LEK

19 Pri 11:27 ,

Traktor renault

1 LEK

13 Pri 15:55 ,

Shitet

3 000 EUR

07 Pri 22:08 ,

Agregate

100 EUR

30 Mar 14:17 ,

John deere 710

7 000 EUR

27 Mar 23:34 ,

Stagjer

1 EURNë fillim