Korçë | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

Fiat , 89
Same , 26
Deutz Fahr , 73
Iseki , 1
Kubota , 10
TAFE , 6
IMT , 36
John Deere , 120
29 Nën 08:28 ,

Shitet

6 000 EUR

27 Nën 15:07 ,

Ford 4130

27 Nën 14:54 ,

Traktor

27 Nën 14:53 ,

Renault 120

27 Nën 14:50 ,

NARDI C7

27 Nën 14:43 ,

Rimorke

27 Nën 09:47 ,

Okazion 4000€

4 000 EUR

26 Nën 21:20 ,

Lamborghini R804dt

900 000 LEK

26 Nën 19:48 ,

FENDT

26 Nën 16:47 ,

Plug fostriti

1 200 EURNë fillim