iseki | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

Fiat , 132
Same , 42
John Deere , 38
Iseki , 17
Deutz Fahr , 10
Kubota , 1
21 Nën 17:27 ,

zetor

4 500 EURNë fillim