goma | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

Fiat , 198
John Deere , 106
Same , 49
Deutz Fahr , 28
Kubota , 19
Iseki , 12
IMT , 7
Shibaura , 3
TAFE , 1
Yanmar , 1
Dje 20:44 ,

Fiat 980 DT

12 500 000 LEK


Kërkime të ngjashme

Goma Goma goma Goma Goma Goma GOMA Goma goma 16 Goma

Në fillim