Tk 82 belarus | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

19 Tet 08:29 ,

belarus tk

20 Qer 22:55 ,

Tk 82

5 500 LEK

Në fillim