Tk 82 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

Fiat , 1
TAFE , 1
IMT , 1
02 Tet 17:47 ,

Tk 82

24 Sht 20:39 ,

Tk 82

80 000 LEK

18 Gush 16:12 ,

Shitet TK-82.

4 000 EUR

13 Gush 15:05 ,

TK-82

4 000 EUR

06 Maj 22:45 ,

Traktor

2 700 EUR

30 Pri 00:57 ,

TK 82

6 000 LEK

10 Dhj 15:00 ,

Traktor tk

3 600 EUR Çmimi me zbritje

28 Tet 21:05 ,

Shitet Traktor TK-82

2 500 EUR

20 Tet 16:10 ,

Gabine tk 82

1 LEK

19 Pri 21:12 ,

TK 82

30 000 LEK

30 Mar 12:15 ,

TK 82 4x4

2 300 EUR

09 Mar 20:10 ,

tk 82

6 000 000 LEK

15 Shk 12:21 ,

tk 82 4*4

2 400 000 LEK

06 Shk 17:39 ,

TK 82 4x4

2 500 EUR

27 Jan 20:35 ,

Tk

3 500 LEK

26 Gush 16:20 ,

Shitet traktor tk 82

5 000 LEK Çmimi me zbritje

16 Qer 10:48 ,

Tk 82

3 000 EUR

30 Jan 20:34 ,

Tk 82

3 500 EUR

28 Jan 18:34 ,

Fiat Tk82

30 Dhj 09:43 ,

TK 82 4X4

11 Dhj 18:31 ,

Traktor tk 82

60 000 LEK

11 Dhj 11:52 ,

traktor tk 82

60 000 LEK

22 Nën 20:55 ,

Shitet zetor

3 000 EUR

18 Korr 12:26 ,

Tk 82

350 000 LEK

02 Nën 12:51 ,

Tk82

8 000 LEK

18 Tet 19:14 ,

zetor

4 000 EUR

Në fillim