Same 70 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

Same , 45
John Deere , 21
Fiat , 15
30 Nën 17:46 ,

traktor

Në fillim