Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kosov - Traktorë Të gjitha në Shqipëria

John Deere , 17
IMT , 15
Fiat , 11
Same , 3
TAFE , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kosov,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kosov Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:36 Traktorë , Kukës

Traktor Lamborgini 956 osht 4x4 n gjendje t mir

11 500 EUR

Dje 12:07 Traktorë , Kukës

Deutz 6006 D 63ps 46kw 8960or 1970 hidro timon

4 550 EUR

Dje 12:05 Traktorë , Kukës

Lamborghini 956 4x4 98ps me kabin 11500€

11 500 EUR

15 Sht 07:19 Traktorë , Kukës

John deere 6300

13 Sht 22:55 Traktorë , Kukës

fiat 680

6 700 EUR

26 Korr 21:52 Traktorë , Kukës

Fiat 640 DT

10 EUR

17 Maj 09:54 Traktorë , Kukës

New Holland 115

19 Pri 12:16 Traktorë , Tropojë

MASSEY 590

5 999 EUR

06 Pri 21:07 Traktorë , Has

FENDT 307 C KOSOV

23 000 EUR

05 Pri 06:55 Traktorë , Kukës

Guma gusenica per bager traktor n kosov Mazgit

750 EUR

29 Mar 16:06 Traktorë , Tropojë

traktor super Rakovic 60

5 500 EUR

16 Mar 13:23 Traktorë , Lushnjë

Shes john deere 6620

30 Nën 07:11 Traktorë , Berat

Pllug IMT 758.3 per thellci

1 150 EUR

30 Nën 07:08 Traktorë , Berat

Sterpikse Me Krah Hidrolik

1 100 EUR

30 Tet 07:25 Traktorë , Tropojë

Shes zetor new holland ts 90.

23 000 EUR

26 Tet 21:22 Traktorë , Durrës

Case IH 685 XL

9 700 EUR

24 Sht 22:45 Traktorë , Kukës

Zetor Traktor IMT 539 viti 1992

3 700 EUR

24 Sht 22:42 Traktorë , Shkodër

IMT 539 viti 1987

3 800 EUR Çmimi me zbritje

26 Korr 00:21 Traktorë , Kukës

Deutz fahr 4x4

20 Pri 20:07 Traktorë , Tropojë

FENDT 307

23 000 EUR

17 Pri 02:05 Traktorë , Tropojë

FENDT 307 4X4

23 000 EUR

15 Dhj 22:26 Traktorë , Kukës

John deere 6800

18 500 EUR

15 Dhj 21:49 Traktorë , Kukës

John deere 6800 18500 euro

18 500 LEK

25 Nën 18:10 Traktorë , Durrës

Carrerro

25 Nën 07:30 Traktorë , Kukës

Traktor case

5 000 EUR

30 Tet 09:22 Traktorë , Tiranë

John Deere 3030 /4x4 /

10 000 EUR

12 Qer 22:08 Traktorë , Kukës

Traktor

4 800 EUR

27 Maj 22:56 Traktorë , Kukës

Traktor

11 000 EUR

24 Pri 11:36 Traktorë , Kukës

Fiat 880 DT

10 300 EUR

23 Pri 21:02 Traktorë , Kukës

John deere 6100A

16 300 EUR

14 Pri 13:05 Traktorë , Kukës

Shitet John Dere

26 Jan 09:35 Traktorë , Kukës

Fiat 50

3 400 EUR

20 Jan 11:17 Traktorë , Kukës

Zetor 4x4 tomavinkoviq 23 kuaj fuqi

1 200 EUR

29 Nën 22:17 Traktorë , Durrës

Kosov

30 Sht 10:12 Traktorë , Kukës

Shitet luga e bores 1.34cm gjersia e saj

250 EUR

01 Korr 18:10 Traktorë , Kukës

Same Antares 110

14 500 EUR

06 Pri 20:27 Traktorë , Tiranë

Fiat 640 4x4

23 Shk 20:38 Traktorë , Kukës

Traktor 4x4

23 Shk 12:21 Traktorë , Has

Imt 539 viti i prodhimit 1993

3 900 EUR

20 Qer 11:25 Traktorë , Tiranë

Imt 539 2001

29 Maj 12:00 Traktorë , Kukës

Fiat 780

15 Pri 19:55 Traktorë , Berat

Traktor 4/4

6 500 EUR

18 Mar 21:22 Traktorë , Kukës

Ford 3000

3 000 EUR

12 Mar 20:46 Traktorë , Tropojë

Shes traktorin ne shende shum te mir

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kosov | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione