Iseki 25 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

Iseki , 2
Fiat , 1
26 Sht 22:00 ,

Traktor

10 500 EUR

16 Qer 21:29 ,

Zetor iseki

7 000 EUR

Në fillim