Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Imt - Traktorë Të gjitha në Shqipëria

IMT , 183
Fiat , 5
TAFE , 3
Kubota , 1
Shibaura , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Imt,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Imt Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Sht 23:19 Traktorë , Dibër

Imt 539

12 Sht 16:45 Traktorë , Shkodër

Imt 539

04 Sht 12:47 Traktorë , Tiranë

Traktor imt

01 Sht 21:17 Traktorë , Shkodër

Traktori zotori imt

4 500 EUR

26 Qer 19:47 Traktorë , Tropojë

Traktor IMT 533

3 500 EUR

19 Maj 17:51 Traktorë , Korçë

Imt 539

7 000 EUR

09 Maj 18:25 Traktorë , Korçë

Shes imt 65

27 Pri 09:25 Traktorë , Kukës

Traktor 39 IMT (Zetor)

7 200 EUR

23 Mar 18:43 Traktorë , Durrës

Imt 539

4 000 LEK

15 Mar 10:48 Traktorë , Shkodër

Imt

23 Shk 20:18 Traktorë , Korçë

IMT

5 200 LEK

17 Shk 17:13 Traktorë , Has

Shitet Traktore IMT 539

5 200 EUR

25 Jan 21:38 Traktorë , Durrës

Shitet

4 000 LEK

23 Jan 09:06 Traktorë , Kukës

Traktor imt 539

4 500 EUR

21 Jan 00:36 Traktorë , Kukës

Traktor imt 539

07 Jan 21:10 Traktorë , Shkodër

Shitet zitori imt 539

8 000 EUR

04 Jan 20:37 Traktorë , Elbasan

OKAZION

5 000 EUR

01 Jan 18:38 Traktorë , Shkodër

IMT 539 timon hidraulik

22 Dhj 15:26 Traktorë , Tiranë

Zetor imt traktor

2 000 EUR

22 Dhj 15:26 Traktorë , Durrës

PJES PER TRAKTORA

05 Dhj 14:51 Traktorë , Shkodër

Zetor imt39

1 LEK

30 Nën 07:11 Traktorë , Berat

Pllug IMT 758.3 per thellci

1 150 EUR

16 Nën 00:10 Traktorë , Korçë

�� ZETOR 15 HP ��

1 999 EUR

06 Nën 19:46 Traktorë , Korçë

Traktor imt 539

03 Nën 20:06 Traktorë , Dibër

Imt 539 shitet per arsye mosperdorimi

4 600 000 LEK

13 Tet 17:13 Traktorë , Kurbin

Shitet IMT 39

1 LEK

11 Tet 18:33 Traktorë , Lushnjë

Shitet plug Plyk 2

540 EUR Çmimi me zbritje

24 Sht 22:45 Traktorë , Kukës

Zetor Traktor IMT 539 viti 1992

3 700 EUR

24 Sht 22:42 Traktorë , Shkodër

IMT 539 viti 1987

3 800 EUR Çmimi me zbritje

11 Sht 17:40 Traktorë , Lezhë

zetor jugosllav IMT 54

1 LEK

24 Gush 19:51 Traktorë , Korçë

Makineri Bujqesore

1 LEK

26 Qer 19:57 Traktorë , Elbasan

Okazjon

4 000 EUR

15 Qer 09:38 Traktorë , Shkodër

Imt577 me galignani 6100

10 500 EUR

15 Mar 11:26 Traktorë , Korçë

Imt 539

4 700 EUR

08 Mar 12:10 Traktorë , Lezhë

Shitet IMT 539

4 700 EUR

17 Shk 16:49 Traktorë , Dibër

Shitet zator

3 800 EUR

18 Jan 14:48 Traktorë , Lezhë

IMT 539 delux + plugu

111 LEK

07 Dhj 09:46 Traktorë , Lezhë

IMT 539

7 500 000 LEK

05 Dhj 19:29 Traktorë , Lezhë

Traktor IMT 539

1 EUR

02 Dhj 13:10 Traktorë , Lezhë

Shitet IMT 539 Delux

1 LEK

12 Nën 06:30 Traktorë , Korçë

Shitet

4 LEK

09 Tet 22:39 Traktorë , Tropojë

Traktor imt 539

4 500 EUR

28 Sht 17:53 Traktorë , Korçë

Fjat

10 000 EUR

05 Korr 21:36 Traktorë , Kukës

Traktor 539

16 Maj 02:11 Traktorë , Lezhë

shitet traktori IMT 539

5 500 LEK

16 Maj 02:11 Traktorë , Lezhë

Shitet traktori Imt 539

5 500 LEK

14 Maj 21:30 Traktorë , Dibër

Landini

11 000 LEK

14 Maj 13:57 Traktorë , Lezhë

shitet traktori IMT 539

5 500 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Imt | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Imt Imt 539 Imt Imt Imt Imt Imt imt 539 Imt Imt 539

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione