Ieski | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

11 Qer 11:21 ,

Zetor ieski

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Në fillim