Fiat | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

Fiat , 1111
Same , 47
John Deere , 41
Deutz Fahr , 10
IMT , 2
Dje 18:37 ,

FIAT 55 56

10 000 LEK

Dje 15:16 ,

Fiat 780 4x4

13 000 LEK

23 Nën 14:47 ,

Fiat 780

13 000 LEK

23 Nën 12:27 ,

traktor

23 Nën 10:18 ,

Fiat 566

6 000 EUR

22 Nën 20:05 ,

Fiat agrifull

8 000 EUR

22 Nën 17:10 ,

Fiat

22 Nën 09:43 ,

fiat 550

21 Nën 12:47 ,

FIAT 55 56

10 LEK

20 Nën 18:37 ,

Fiat 980 DT

12 500 000 LEK

20 Nën 07:16 ,

Govat + pirun

1 EUR

19 Nën 15:28 ,

Fiat 566

6 200 EUR

19 Nën 12:16 ,

Zetor

3 500 EUR

19 Nën 03:53 ,

Fiat

18 Nën 20:35 ,

Traktor Fiat

4 200 EURNë fillim