Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Traktorë Në shitje (Shitet, Shes) në Berat

Fiat , 136
Same , 25
Deutz Fahr , 17
Iseki , 12
Kubota , 51
TAFE , 2
IMT , 3
Shibaura , 4
John Deere , 50
Yanmar , 15

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina bujqësore dhe pyllore | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Sht 00:03 Traktorë , Berat

Traktori iseki 42

14 000 EUR

28 Sht 01:30 Traktorë , Berat

Shitet isek 28 kf super gjendje okazion

11 LEK

28 Sht 01:30 Traktorë , Berat

Shitet isek 28 kf okazjon super gjendje

11 111 LEK

24 Sht 12:11 Traktorë , Berat

•MIKSER 5 m3, 3 m3, 2 m3

24 Sht 12:10 Traktorë , Berat

Mahindra 475 --00KM

24 Sht 12:10 Traktorë , Berat

Traktor IMT539.2 Model2023 00KM

9 900 EUR

22 Sht 01:16 Traktorë , Berat

Shitet Traktor Kubota GL19

6 000 EUR

06 Sht 11:45 Traktorë , Berat

Kubota

7 500 EUR

03 Sht 21:54 Traktorë , Berat

Kubota gl 27

10 LEK

03 Sht 21:15 Traktorë , Berat

Shitet për pjesë

30 Gush 18:14 Traktorë , Berat

Mjellse Gruri 30reshta 3mghersi

123 EUR

27 Gush 15:37 Traktorë , Berat

Kontrapesha

1 LEK

16 Gush 09:42 Traktorë , Berat

Fiat 70 66

16 000 LEK

12 Gush 17:37 Traktorë , Berat

Pjes

1 LEK

09 Gush 16:22 Traktorë , Berat

Traktor kubota okazion

1 EUR

01 Gush 21:53 Traktorë , Berat

Goma

1 EUR

01 Gush 20:55 Traktorë , Berat

Kubota l 2202

5 500 EUR

30 Korr 12:48 Traktorë , Berat

Maschios

1 LEK

29 Korr 10:49 Traktorë , Berat

70 66

18 LEK

28 Korr 19:59 Traktorë , Berat

U shit flm

13 LEK

25 Qer 20:20 Traktorë , Berat

Zetor Kubota Model zl 265 Viti 2000

700 000 LEK

20 Qer 09:55 Traktorë , Berat

Kubota

1 LEK

20 Qer 09:55 Traktorë , Berat

Johen deere

1 LEK

18 Qer 16:27 Traktorë , Berat

kubota

7 000 LEK

18 Qer 11:56 Traktorë , Berat

Kubota

1 LEK

17 Qer 00:10 Traktorë , Berat

kubota Gl 23

7 000 LEK

16 Qer 16:59 Traktorë , Berat

Frez

14 Qer 12:42 Traktorë , Berat

kubota gl 23

6 500 EUR

13 Qer 05:35 Traktorë , Berat

Zetor Kubota Model zl 265 Viti 2000

700 000 LEK

13 Qer 05:35 Traktorë , Berat

Zetor Kubota Model zl 265 Viti 2000

700 000 LEK

12 Qer 19:33 Traktorë , Berat

kubota GL 23

6 500 EUR

08 Qer 12:39 Traktorë , Berat

Kubota Gl 23

6 500 EUR

04 Qer 19:37 Traktorë , Berat

Okazion fiat 80-90 .

16 000 EUR

04 Qer 14:09 Traktorë , Berat

kubota Gl 23 me freze1.60cm

6 500 EUR

03 Qer 01:28 Traktorë , Berat

Shitet

12 Maj 23:02 Traktorë , Berat

kubota

6 500 EUR

11 Maj 20:12 Traktorë , Berat

okasion..2 saldatrice

150 LEK

04 Maj 22:25 Traktorë , Berat

Shitet

03 Maj 12:29 Traktorë , Berat

Shibaura S33H

6 LEK

27 Pri 22:36 Traktorë , Berat

Shitet

27 Pri 10:48 Traktorë , Berat

Korrse bari PZ 185

1 500 EUR

23 Pri 12:26 Traktorë , Berat

John Deere 6210

1 LEK Çmimi me zbritje

16 Pri 08:51 Traktorë , Berat

Fiat special 480

8 400 EUR

13 Pri 20:13 Traktorë , Berat

Shiten mjetet bujqesore

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina bujqësore dhe pyllore | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione