Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Masey Ferguson Shitet në Shqipëria

135 , 169
145 , 40
165 , 43
188 , 24
275 , 62
293 , 10
298 , 18
3070 , 21
539 , 1
595 , 33
6170 , 10
Model Tjeter , 312

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina bujqësore dhe pyllore | Masey Ferguson | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Mar 12:37 Traktorë , Shkodër

Massey ferguson 3050

27 Mar 22:01 Traktorë , Peqin

shitet frez sigma

2 LEK

25 Mar 17:11 Traktorë , Lushnjë

Plug 4

450 000 LEK

20 Mar 14:00 Traktorë , Berat

Shiten mjetet bujqesore

20 Mar 00:25 Traktorë , Korçë

Shitet Ferguson

11 000 000 LEK

19 Mar 16:35 Traktorë , Mallakastër

d 68 06

6 000 EUR

16 Mar 07:54 Traktorë , Fier

MASSEY FREGUSON 5470

1 EUR

12 Mar 17:38 Traktorë , Kavajë

Massey Ferguson MF 254

6 000 EUR

11 Mar 17:58 Traktorë , Pogradec

Shitett Makin Mbjellse

1 EUR

04 Mar 13:09 Traktorë , Vlorë

Makin gruri

1 000 EUR

26 Shk 15:53 Traktorë , Has

Masey Ferguson 550

13 Shk 23:44 Traktorë , Elbasan

Tractor massy ferguson

4 000 LEK

09 Shk 21:53 Traktorë , Lushnjë

shitet traktori

111 111 EUR

09 Shk 19:41 Traktorë , Shkodër

Shitet korrese Bari 190 cm

08 Shk 13:46 Traktorë , Berat

Mjellse Nodet 25rena tip i Ri

123 EUR

07 Shk 21:13 Traktorë , Fier

Ferguson

130 000 LEK

06 Shk 14:51 Traktorë , Korçë

Pompe sperkatese

2 000 EUR

05 Shk 11:13 Traktorë , Elbasan

❌shitet❌

15 000 EUR

27 Jan 22:23 Traktorë , Elbasan

SUPER OKAZION

4 000 EUR

25 Jan 18:14 Traktorë , Berat

RIMORKO PER BARTJE TE VETURAVE

1 123 EUR

14 Jan 12:27 Traktorë , Mallakastër

Massey ferguson

4 000 LEK

11 Jan 20:58 Traktorë , Vlorë

Ferguson

12 EUR

04 Jan 20:37 Traktorë , Elbasan

OKAZION

5 000 EUR

29 Dhj 19:16 Traktorë , Fier

Massey Ferguson+ ursus+agregate

24 Dhj 08:56 Traktorë , Tropojë

Ford

19 Dhj 18:57 Traktorë , Lezhë

shes plug

300 LEK

19 Dhj 09:29 Traktorë , Kukës

Shitet

12 000 EUR

09 Dhj 16:31 Traktorë , Kavajë

MASSEY FERGUSON 274CF

02 Dhj 20:35 Traktorë , Vlorë

Ferguson

12 000 EUR

02 Dhj 18:20 Traktorë , Lushnjë

Shite ose ndrhoet

8 EUR

30 Nën 07:14 Traktorë , Berat

Pomp per sperkatje 800L

850 EUR

27 Nën 19:51 Traktorë , Lushnjë

Shitet traktori

3 LEK

31 Tet 14:50 Traktorë , Kukës

Shiten mjetet bujqesore

29 Tet 14:02 Traktorë , Berat

MJELLSE NODET me 25 Rreshta

2 100 EUR

29 Tet 09:04 Traktorë , Devoll

traktor rimorke

1 LEK

28 Tet 08:12 Traktorë , Librazhd

Pluke

900 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina bujqësore dhe pyllore | Masey Ferguson | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione