Mallakastër | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

Fiat , 31
Same , 6
IMT , 1
17 Sht 19:23 ,

Fiat

12 000 EUR

03 Korr 11:41 ,

Fiat

10 000 EUR

26 Qer 07:49 ,

Mallakaster

5 000 000 LEK

14 Mar 15:14 ,

Shitet

12 LEK

09 Mar 11:21 ,

Massey ferguson

5 850 LEK Çmimi me zbritje

17 Jan 14:30 ,

Kubota

5 000 EUR

14 Dhj 18:40 ,

Ford 4000

5 LEK

11 Nën 10:41 ,

OKAZION Fiat 80-66 DTF

13 500 EUR

10 Gush 15:35 ,

Zetor

6 500 000 LEK

10 Gush 15:16 ,

Zetor

650 000 LEK

29 Korr 17:57 ,

Fiat Agri 60-90

10 000 EUR

27 Korr 07:15 ,

Fiat

7 000 EUR Çmimi me zbritje

23 Maj 15:02 ,

zetor

8 LEK

28 Mar 19:11 ,

Fiat Agri

15 000 LEK Çmimi me zbritjeNë fillim