Lezhë | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë | MerrJep

Fiat , 29
Same , 7
IMT , 9
John Deere , 13
02 Tet 22:31 Traktorë , Lezhë

Shitet

1 400 EUR

12 Sht 23:43 Traktorë , Lezhë

Shitet

1 000 EUR

24 Gush 08:52 Traktorë , Lezhë

Zetor 90kh vitit 99

13 000 LEK

16 Maj 20:06 Traktorë , Lezhë

Zetor

2 000 000 LEK

23 Mar 11:12 Traktorë , Lezhë

Shitet Landini 6550

8 000 000 LEK

15 Mar 18:28 Traktorë , Lezhë

Zetor 22kf

3 000 LEK

12 Mar 19:24 Traktorë , Lezhë

Zetor

3 000 EUR

10 Mar 20:37 Traktorë , Lezhë

Zetor

3 000 EUR

Në fillim