Traktor | Korçë | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

John Deere , 54
Deutz Fahr , 29
Fiat , 24
IMT , 8
Same , 5
TAFE , 3
Kubota , 2
25 Nën 19:06 ,

Traktor 40hp 4x4

10 000 EUR

25 Nën 18:36 ,

traktor tafe 42 di

90 000 LEK

23 Tet 21:02 ,

SHITET TRAKTOR JOHN DEERE

7 100 EUR

06 Tet 23:03 ,

Traktor

300 000 LEK

02 Tet 16:27 ,

Polene

18 000 EUR

28 Sht 22:29 ,

Xhulio

15 Sht 15:20 ,

Shitet traktor tafe 42 di

70 000 LEK

14 Sht 18:13 ,

Traktor

3 200 EUR

13 Sht 11:23 ,

Traktor

1 500 LEK

03 Sht 20:40 ,

Shitet traktor

1 500 LEK

03 Sht 10:07 ,

Traktor

22 Gush 11:29 ,

Traktor

1 500 LEK

10 Gush 13:34 ,

Traktor

1 500 LEK

28 Korr 08:38 ,

Shitet traktor

1 600 LEK

26 Korr 21:13 ,

shitet traktor Kubota

4 700 EUR

19 Qer 18:04 ,

Traktor

1 500 EUR

18 Qer 18:24 ,

traktor

8 000 EUR

12 Qer 23:01 ,

Renault

14 000 EURNë fillim