Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Traktorë Të gjitha në Elbasan

Fiat , 232
Same , 42
Deutz Fahr , 12
Iseki , 9
Kubota , 24
TAFE , 1
Mitsubishi , 10
IMT , 4
Shibaura , 4
John Deere , 44
Yanmar , 12

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Mar 21:19 Traktorë , Elbasan

Fiat 1300 dt

24 Mar 13:44 Traktorë , Elbasan

Rrimorkio

65 000 LEK

24 Mar 13:44 Traktorë , Elbasan

Turbin sperkatje

260 000 LEK

24 Mar 13:44 Traktorë , Elbasan

Bot sperkarje

250 000 LEK

24 Mar 13:44 Traktorë , Elbasan

Freze italiane

950 LEK

24 Mar 13:38 Traktorë , Elbasan

Frez 220 breviglieri

2 500 EUR

24 Mar 13:38 Traktorë , Elbasan

Goldoni idea 30

8 200 EUR

24 Mar 13:38 Traktorë , Elbasan

Ford 2000 42 kuaj

480 000 LEK

24 Mar 13:38 Traktorë , Elbasan

Mitsubishi

480 000 LEK

24 Mar 13:38 Traktorë , Elbasan

Fiat 300

3 400 EUR

24 Mar 13:38 Traktorë , Elbasan

Kubota 21.5

6 000 LEK

24 Mar 13:38 Traktorë , Elbasan

Lamborghini 55

4 200 EUR Çmimi me zbritje

24 Mar 11:21 Traktorë , Elbasan

Shitet Deutz 4006

4 000 EUR Çmimi me zbritje

23 Mar 10:14 Traktorë , Elbasan

Fiat 766

25 000 LEK

21 Mar 00:22 Traktorë , Elbasan

Zetor

555 EUR

20 Mar 17:32 Traktorë , Elbasan

Plug tek

1 500 LEK

20 Mar 17:31 Traktorë , Elbasan

Grepa

1 000 EUR

15 Mar 06:50 Traktorë , Elbasan

Zetor

500 EUR

13 Mar 12:29 Traktorë , Elbasan

Fiat Tractor Hauler 420

3 850 EUR

11 Mar 21:49 Traktorë , Elbasan

Rimorkjo

11 Mar 08:34 Traktorë , Elbasan

shitet per arsyje emigrimi

2 300 LEK

10 Mar 22:44 Traktorë , Elbasan

Deutz Fahr

20 000 EUR

10 Mar 22:32 Traktorë , Elbasan

Traktor ne shitje

20 000 EUR

06 Mar 13:36 Traktorë , Elbasan

SHITET ZETORI 24 KW

03 Mar 10:51 Traktorë , Elbasan

New Holland

1 EUR

28 Shk 18:05 Traktorë , Elbasan

Shitet

4 800 EUR

28 Shk 16:16 Traktorë , Elbasan

Traktora

28 Shk 14:54 Traktorë , Elbasan

Zetor

28 Shk 14:30 Traktorë , Elbasan

Zetor

25 Shk 20:17 Traktorë , Elbasan

Zetor 6911

21 Shk 11:44 Traktorë , Elbasan

Shitet elbasan

900 EUR

19 Shk 19:06 Traktorë , Elbasan

Shitet Kiot

15 000 LEK

18 Shk 10:53 Traktorë , Elbasan

shitet

1 LEK

13 Shk 23:44 Traktorë , Elbasan

Tractor massy ferguson

4 000 LEK

09 Shk 15:16 Traktorë , Elbasan

Shitet Fiat Agrifull

123 456 789 LEK

06 Shk 21:16 Traktorë , Elbasan

Taishan 25

4 LEK

05 Shk 11:13 Traktorë , Elbasan

❌shitet❌

15 000 EUR

03 Shk 18:30 Traktorë , Elbasan

RRimorkio te ndryshme

1 111 LEK

29 Jan 07:01 Traktorë , Elbasan

Pjese kembimi

2 200 EUR

29 Jan 00:02 Traktorë , Elbasan

Zetor 6911

27 Jan 22:23 Traktorë , Elbasan

SUPER OKAZION

4 000 EUR

27 Jan 21:47 Traktorë , Elbasan

Taishan 25

4 LEK

27 Jan 21:47 Traktorë , Elbasan

Shiten dy zetora cek 6911

15 Jan 17:43 Traktorë , Elbasan

Frez me karroceri 4x4

1 800 LEK Çmimi me zbritje

07 Jan 02:22 Traktorë , Elbasan

Tractore

5 500 LEK

04 Jan 20:37 Traktorë , Elbasan

OKAZION

5 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione