Durrës | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë

Fiat , 259
Same , 26
IMT , 1
John Deere , 56
04 Korr 23:24 ,

OKAZION SHITET ISEKI TK33

9 000 EUR Çmimi me zbritje

04 Korr 20:49 ,

Landini 8088 4x4

13 300 EUR

03 Korr 13:34 ,

Fiat 780

30 Qer 11:07 ,

Traktor

12 999 LEK

29 Qer 14:13 ,

Ofert

3 700 EUR Çmimi me zbritje

21 Qer 20:34 ,

Okazion

1 250 000 LEK

10 Qer 18:33 ,

Shiten te gjitha veglat buqesore

707 070 707 070 EUR

10 Qer 18:32 ,

Zetorat

101 010 101 EUR

02 Qer 11:52 ,

Belarus 82

Në fillim