Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë | Mitsubishi

MT16 , 1
13 Jan 17:59 ,

Traktor

2 500 EUR

Në fillim