Vlorë | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë | Markë tjetër | MerrJep

Belarus , 5
Carraro , 2
Ford , 5
Goldoni , 1
Iseki , 7
Kubota , 8
Landini , 9
Ursus , 2
Zetor , 2
26 Tet 12:05 Traktorë , Vlorë

zetor

3 600 LEK

24 Gush 14:56 Traktorë , Vlorë

zetor

38 LEK

20 Pri 20:26 Traktorë , Vlorë

Traktor 4x4

2 700 EUR

17 Mar 15:36 Traktorë , Vlorë

kubota

4 EUR

02 Dhj 17:44 Traktorë , Vlorë

Landini 125

16 000 EUR

02 Dhj 09:50 Traktorë , Vlorë

Shitet traktor!

17 000 EUR

01 Dhj 21:03 Traktorë , Vlorë

Shitet traktor

17 000 EUR

23 Gush 13:29 Traktorë , Vlorë

Shitet

13 EUR

25 Shk 16:04 Traktorë , Vlorë

Traktor me zinxhire

2 200 000 LEK

Në fillim