Pogradec | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë | Markë tjetër

Belarus , 20
Carraro , 1
Farmer , 1
Ford , 4
Goldoni , 1
Hurliman , 8
Iseki , 6
Kubota , 23
Landini , 19
Mahindra , 4
Renault , 7
Steyr , 2
Ursus , 1
Yanmar , 3
Zetor , 4
26 Korr 16:06 ,

Traktor TK

6 500 EUR

17 Korr 20:07 ,

Traktor

13 000 EUR

30 Maj 17:31 ,

Traktor

13 000 EUR Çmimi me zbritje

12 Maj 13:38 ,

Belarus 600

2 500 EUR

01 Maj 19:25 ,

Stagjer

1 LEK

25 Pri 12:08 ,

Mulli per miser

45 000 LEK

20 Pri 21:26 ,

Freze

800 LEK

19 Pri 11:27 ,

Traktor renault

1 LEK

13 Pri 15:55 ,

Shitet

3 000 EUR

27 Mar 23:34 ,

Stagjer

1 EUR

15 Mar 15:29 ,

Shitet

1 500 EUR

29 Jan 15:01 ,

Zetor

2 000 000 LEK

01 Nën 17:13 ,

Traktor SF1115

1 EUR

28 Tet 21:05 ,

Shitet Traktor TK-82

2 500 EUR

18 Sht 16:15 ,

Ford

Në fillim