Korçë | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë | Markë tjetër

135 , 2
188 , 1
Belarus , 86
Carraro , 8
Favorit , 1
Ferrari , 1
Ford , 47
Goldoni , 2
Hurliman , 16
Iseki , 24
Kubota , 124
Landini , 48
Mahindra , 1
Model Tjeter , 218
Renault , 19
Steyr , 13
Universal , 5
Ursus , 3
Yanmar , 29
Zetor , 29
29 Nën 08:28 ,

Shitet

6 000 EUR

27 Nën 15:07 ,

Ford 4130

27 Nën 14:54 ,

Traktor

27 Nën 14:53 ,

Renault 120

27 Nën 14:50 ,

NARDI C7

27 Nën 14:43 ,

Rimorke

26 Nën 21:20 ,

Lamborghini R804dt

900 000 LEK

21 Nën 18:55 ,

Renault

1 200 EUR

19 Nën 13:08 ,

Okazion

25 000 LEK

14 Nën 13:34 ,

Lamborghini R804dt

950 000 LEK

13 Nën 20:16 ,

Belarus650

09 Nën 11:34 ,

Disk zvarranik

900 000 LEK

03 Nën 17:35 ,

Belarus 650

02 Nën 09:25 ,

okazion

1 111 LEK

18 Tet 01:31 ,

Okazion

10 800 EUR Çmimi me zbritje

15 Tet 21:41 ,

shibaura

12 000 LEKNë fillim