Kavajë | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë | Markë tjetër

Belarus , 1
Carraro , 6
Ferrari , 2
Ford , 14
Goldoni , 2
Hurliman , 15
Iseki , 15
Kubota , 40
Landini , 36
Mitsubishi , 11
Universal , 3
Yanmar , 10
Zetor , 6
Sot 09:47 ,

T28

17 Nën 10:14 ,

Shitet zetor

1 LEK

10 Nën 21:01 ,

Landini

12 500 EUR

31 Tet 16:24 ,

Shitet zetor

1 LEKNë fillim