Fier | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë | Markë tjetër

1640 , 1
Argon , 1
Belarus , 21
Carraro , 5
Ferrari , 7
Ford , 130
Goldoni , 2
Hurliman , 6
Iseki , 65
Kubota , 63
Landini , 74
Mitsubishi , 11
Model Tjeter , 147
Renault , 4
Universal , 4
Ursus , 2
Yanmar , 10
Zetor , 19
26 Nën 15:43 ,

Kubota gl 19

22 Nën 18:55 ,

Zetor

5 000 EUR

22 Nën 18:45 ,

Shitet

5 000 EUR

19 Nën 11:16 ,

Zetor 28

2 200 LEK

15 Nën 10:06 ,

Shitet shperndares pleu

300 LEK

14 Nën 22:13 ,

Shitet

3 000 000 LEK

13 Nën 20:08 ,

Ford 4600

9 000 EUR

11 Nën 17:40 ,

Kubota M8200

17 000 000 LEK

04 Nën 14:21 ,

Traktor iseki

450 000 LEK

29 Tet 14:44 ,

Shitet

2 500 EUR

27 Tet 14:30 ,

Okazion

350 000 LEK

25 Tet 12:57 ,

Zetor Dhe Rimorqe

7 000 LEK

20 Tet 19:07 ,

Shitet Plug 3

18 Tet 12:01 ,

Shitet

14 000 EUR

18 Tet 10:27 ,

Shitet

1 000 000 LEK

12 Tet 13:22 ,

Traktor iseki

6 000 000 LEK

11 Tet 23:15 ,

Zetor ford

55 LEK Çmimi me zbritje

11 Tet 08:41 ,

traktor iseki 23

6 000 000 LEK

08 Tet 15:24 ,

shitet iseki 23

6 000 000 EURNë fillim