Devoll | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë | Markë tjetër | MerrJep

02 Dhj 13:27 Traktorë , Devoll

kubota

4 500 EUR

19 Qer 19:19 Traktorë , Devoll

Zetork

2 600 LEK

22 Maj 10:48 Traktorë , Devoll

Traktor iseki

10 000 LEK

17 Dhj 17:33 Traktorë , Devoll

Traktorin kubota

5 000 000 LEK

25 Nën 15:10 Traktorë , Devoll

Okazion Zetor

700 000 LEK

31 Mar 16:53 Traktorë , Devoll

Kubota 20 Saturn

6 000 000 LEK

21 Shk 18:42 Traktorë , Devoll

Traktor

8 500 EUR

Në fillim