Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë | Markë tjetër | Mitsubishi

13 Jan 00:04 ,

Mitsubishi

5 300 LEK

05 Jan 06:08 ,

Mitsubishi

5 300 EUR

05 Jan 06:06 ,

Mitsubishi me agregate

5 300 EUR

25 Nën 19:27 ,

MITSUBISHI

2 500 EUR

19 Nën 22:16 ,

Micubishi4x4

5 LEK

28 Gush 10:38 ,

MITSUBISHI

2 700 EUR

27 Qer 13:42 ,

Shitet micubishi

30 000 LEK

02 Maj 13:43 ,

Traktor

5 300 EUR

19 Pri 21:23 ,

Zetor mitsubishi

6 000 EUR

01 Pri 06:16 ,

Me agregate

5 300 EUR

20 Mar 23:03 ,

Traktor mitsubishi

7 800 EUR

20 Mar 22:55 ,

Traktor mitsubishi

7 800 EUR

08 Mar 14:41 ,

Shitet mitsubishi

2 800 EUR

13 Nën 21:01 ,

Mitsubishi

6 300 LEK

15 Tet 22:44 ,

Mitsubishi

1 LEK

10 Tet 13:07 ,

Mitsubishi

1 LEK

05 Tet 23:02 ,

Mitsubishi

1 LEK

05 Tet 08:54 ,

Zitor

1 LEK

24 Sht 22:47 ,

Okazjon

1 LEK

19 Sht 20:11 ,

Mitsubishi

1 LEK

14 Korr 14:02 ,

Shitet

280 LEK

04 Maj 13:01 ,

Shitet zetor misubish

5 200 EUR

29 Jan 14:00 ,

Micubishi

6 500 LEK

11 Dhj 13:18 ,

Mitsubish 20kv

4 900 LEK

09 Nën 13:38 ,

Shitet zetori bashk me veglat

450 000 LEKNë fillim