Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë | Markë tjetër | Kubota

16 Jan 18:01 ,

plug 3 italian

75 LEK

15 Jan 10:56 ,

Kubota gl 19

14 Jan 14:07 ,

Kubota M8200

19 000 000 LEK

12 Jan 14:07 ,

Plug dysh

350 000 LEK

12 Jan 13:46 ,

Kubota

14 LEK

11 Jan 11:25 ,

okazion

1 111 LEK

20 Dhj 22:09 ,

Kubota

5 500 000 LEK

14 Dhj 08:22 ,

Kubota 18

4 000 000 LEK

05 Dhj 19:46 ,

Shitet ose nderrohet

600 EUR

03 Dhj 21:29 ,

shibaura

12 000 LEK

15 Nën 12:26 ,

Kubota

5 000 EUR

14 Nën 22:13 ,

Shitet

3 000 000 LEK

09 Nën 22:54 ,

shitet plug 3 i sapo ardhur

75 000 LEK

01 Nën 22:18 ,

Traktor KUBOTA

14 000 000 LEK

20 Tet 15:07 ,

Freze traktori

1 000 EUR

18 Tet 01:31 ,

Okazion

10 800 EUR Çmimi me zbritje

12 Tet 13:35 ,

Kubota

6 000 LEK

28 Sht 20:28 ,

shitet zetor Kubota

4 700 EUR

28 Sht 19:47 ,

Kubota 4×4Në fillim