Gjithë Shqipëria | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë | Markë tjetër | Iseki | MerrJep

15 Jan 20:33 Traktorë , Korçë

Iseki

1 EUR

15 Nën 21:28 Traktorë , Elbasan

Iseki 43

15 000 EUR

15 Nën 16:49 Traktorë , Fier

Traktor iseki

6 000 000 LEK

12 Tet 18:29 Traktorë , Lushnjë

Iseki

10 000 EUR

16 Qer 21:29 Traktorë , Vlorë

Zetor iseki

7 000 EUR

16 Qer 17:41 Traktorë , Vlorë

Okazion iseki

35 000 LEK

21 Shk 18:42 Traktorë , Devoll

Traktor

8 500 EUR

18 Sht 18:40 Traktorë , Lushnjë

Iseki 4x4

5 000 000 LEK

31 Gush 20:00 Traktorë , Berat

Iseki

9 000 LEK

Në fillim