Gjithë Shqipëria | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë | Markë tjetër | Iseki | MerrJep

12 Mar 18:04 Traktorë , Pogradec

Traktor

5 000 LEK

15 Shk 17:06 Traktorë , Fier

traktor iseki 20

270 000 LEK

30 Jan 11:39 Traktorë , Fier

Shitet

8 000 EUR

25 Jan 18:20 Traktorë , Berat

Traktor

8 500 EUR

25 Jan 18:20 Traktorë , Berat

Traktor

8 500 EUR

14 Dhj 13:41 Traktorë , Tiranë

traktor iseki

4 000 EUR

21 Nën 12:00 Traktorë , Dibër

Minitrakror Iseki 20

7 000 000 LEK

25 Gush 11:54 Traktorë , Bulqizë

Shitet Traktor

7 500 EUR

12 Gush 13:47 Traktorë , Fier

Iseki

7 200 EUR

09 Gush 18:32 Traktorë , Fier

Iseki

1 LEK

31 Korr 13:28 Traktorë , Fier

Traktore

8 200 EUR

29 Korr 17:45 Traktorë , Tiranë

Per shitje

6 000 EUR

12 Korr 07:09 Traktorë , Mat

Iseki japonez

7 000 EUR

22 Maj 10:48 Traktorë , Devoll

Traktor iseki

10 000 LEK

11 Maj 15:47 Traktorë , Lushnjë

Iseki

10 000 EUR

09 Maj 18:41 Traktorë , Fier

Iseki TL 45

8 000 EUR

25 Pri 21:53 Traktorë , Berat

Traktor iseki

6 500 EUR

17 Shk 10:31 Traktorë , Fier

Traktor iseki

5 000 000 LEK

Në fillim