Skrapar | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë | Markë tjetër | Iseki | MerrJep

11 Sht 17:58 Traktorë , Skrapar

Shitet Zetor 55 kuaj

13 000 000 LEK

Në fillim