Mat | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë | Markë tjetër | Iseki

06 Maj 11:28 ,

Shitet Zetori Iseki

9 000 000 LEK

17 Pri 22:26 ,

SHITET ZETOR ISEKI

9 000 000 LEK

23 Gush 01:53 ,

Iseki267 japonez 4x4 40 k fuqi

6 500 EUR

27 Korr 12:13 ,

iseki

6 EUR

12 Qer 14:24 ,

Iseki

6 000 EUR

22 Pri 11:50 ,

Shitet Traktor Iseki

9 000 000 LEK

12 Korr 07:09 ,

Iseki japonez

7 000 EUR

Në fillim