Fier | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë | Markë tjetër | Iseki

04 Nën 14:21 ,

Traktor iseki

450 000 LEK

18 Tet 10:27 ,

Shitet

1 000 000 LEK

12 Tet 13:22 ,

Traktor iseki

6 000 000 LEK

11 Tet 08:41 ,

traktor iseki 23

6 000 000 LEK

08 Tet 15:24 ,

shitet iseki 23

6 000 000 EUR

10 Sht 19:52 ,

Iseki 37

500 000 LEK

04 Sht 09:35 ,

Tractor japan 4×4

7 LEK

02 Gush 13:26 ,

Traktor iseki 23

5 000 000 LEK

17 Korr 21:07 ,

Traktor iseki

5 000 000 LEK

14 Korr 11:09 ,

Tractor 4×4

6 300 EUR

01 Korr 14:04 ,

Iseki ta 437

1 000 LEK

08 Qer 21:03 ,

tractor 4×4

19 Pri 20:28 ,

Zetori 4×4 40 kuaj fuqi

3 500 EUR

06 Pri 01:12 ,

Okazion

4 700 EUR

26 Mar 11:13 ,

Traktor

5 000 EUR

24 Mar 14:38 ,

Traktor

06 Jan 21:24 ,

zator

02 Dhj 17:48 ,

Shitet

4 490 EUR

05 Nën 19:03 ,

Traktor Iseki

31 Gush 10:23 ,

Okazion shitet Zetor Iseki

7 200 EUR

21 Korr 12:52 ,

Iseki 437 kf

10 500 EUR

16 Mar 16:54 ,

Zator plus freze 4×4

9 200 LEK

15 Shk 17:06 ,

traktor iseki 20

270 000 LEK

30 Jan 11:39 ,

Shitet

8 000 EUR

19 Jan 22:29 ,

Zator Iseki

25 Nën 17:16 ,

Zetor Iseki 23

6 LEK

12 Gush 13:47 ,

Iseki

7 200 EUR

09 Gush 18:32 ,

Iseki

1 LEK

31 Korr 13:28 ,

Traktore

8 200 EURNë fillim