Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Makina bujqësore dhe pyllore | Traktorë | Markë tjetër | Iseki

Sot 07:51 ,

Iseki

1 EUR

18 Tet 10:27 ,

Shitet

1 000 000 LEK

17 Tet 09:26 ,

geni

700 000 LEK

12 Tet 13:22 ,

Traktor iseki

6 000 000 LEK

11 Tet 08:41 ,

traktor iseki 23

6 000 000 LEK

08 Tet 15:24 ,

shitet iseki 23

6 000 000 EUR

05 Tet 19:49 ,

Iseki tl 3200

10 000 EUR

10 Sht 19:52 ,

Iseki 37

500 000 LEK

04 Sht 09:35 ,

Tractor japan 4×4

7 LEK

04 Sht 01:43 ,

Shitet

10 000 LEK

14 Gush 10:57 ,

ISEKI TA235

3 700 EUR

02 Gush 13:26 ,

Traktor iseki 23

5 000 000 LEK

28 Korr 10:37 ,

Traktor

6 000 EUR

22 Korr 15:09 ,

iseki

1 EUR

17 Korr 21:07 ,

Traktor iseki

5 000 000 LEK

14 Korr 11:09 ,

Tractor 4×4

6 300 EURNë fillim